مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

چگونه لباس مجلسي مناسب انتخاب كنم ؟

بسياري از دوستان و خوانندگان ايميل ها در مورد انتخاب لباس مجلسي و ميهماني از ما سوال كرده اند، در اينجا نكاتي را در مورد انتخاب لباسي مناسب ميهماني برايتان شرح مي‌دهيم.

 1- انتخاب پيراهن قرمز يا مشكي كوتاه هميشه عالي است و هيچ‌وقت با پوشيدن چنين لباسي بد و نامناسب به نظر نمي‌رسيد.

 2- كتان هم مدل بسيار خوبي است. شلوار جين تيره به همراه يك بلوز و تاپ براق يا تزئين شده (سنگ‌دوزي، قلابدوزي يا گلدوزي شده) ظاهر بسيار عالي براي يك ميهماني عصرانه دارد.

 3- اگر لباس بيرونتان كاملا مشكي يا به رنگ خنثي و تيره است، مي‌توانيد با انتخاب يك روسري بلند مستطيل شكل با طرحي شيك و شاد، ظاهري متفاوت و مد ايجاد كنيد.

 4- لباس‌هاي خيلي مجلسي و تجملي خود را با لباس‌هاي معمولي تركيب كنيد. يك بلوز خيلي شيك را با شلوار جين بپوشيد يا يك شلورا فلانل( نوعى پارچه پشمى) خاكستري را با تاپ ابريشمي ست كنيد. يك لباس ميهماني فوري!

 5- چيزهايي را كه هيچوقت با هم نمي‌پوشيد، با هم ست كنيد تا ظاهري كاملا متفاوت خلق كنيد.

 6- اگر قرار است براي ميهماني لباس بخريد، سعي كنيد لباس ويژه و خاصي بخريد كه بتوانيد آن را بيشتر از يك ميهماني بپوشيد و تا مدتي بتوانيد از آن استفاده كنيد و مد باشد.

 7- يك كيف يا كفش مدروز خودبه‌خود ظاهر شما را به روز مي‌كند. براي جاذبه بيشتر مي‌توانيد كفش براق ساتن را امتحان كنيد.

 8- لباس، كفش، كيف و ساير لوازم جانبي براق و فلزي نمونه‌هايي كلاسيك و مد هستند و در سراسر بهار 2010 قابل استفاده است.

 9- شلوار را فراموش نكنيد. يك كت شلوار رسمي، لباسي بسيار مناسب و عالي براي ميهماني است.

 10- اولين وسيله تزئيني كه بايد به آن توجه كنيد يك گردنبند زيبا و جذاب است. براي داشتن ظاهري نسبتا كلاسيك مي‌توانيد گردنبندي با سنگ‌هاي مصنوعي مات انتخاب كنيد.

 11- دومين جواهري كه مي‌توانيد استفاده كنيد، يك النگو يا دستبند زيبا است.

 12- و سومين جواهر هم يك حلقه بزرگ و شيك است.

 13- مي‌توانيد از تزئينات مو هم استفاده كنيد. گيره و كليپس‌هاي پر مدل خوبي است. اين يك روش ساده و كم خرج براي داشتن ظاهري شاد براي يك ميهماني است.

 

 14- اگر از موي مصنوعي و آرايش موي زيادي استفاده مي‌كنيد، كمترين جواهرات را انتخاب كنيد؛ شما كه قصد نداريد اين دو با هم رقابت كنند!

 15- بهتر است يك مجموعه ست كامل جواهرات را انتخاب نكنيد. اگر گردنبند برجسته و بزرگي به گردن داريد، از گوشواره خودداري كنيد يا حداقل يك گوشواره كوچك و ساده بياويزيد. برعكس اگر گوشواره‌هاي بزرگي داريد، از آويختن گردنبند بزرگ و درشت خودداري كنيد.

 16- يادتان باشد كه نبايد هيچوقت طوري به نظر برسد كه براي شركت در ميهماني بيش از اندازه تلاش كرده‌ايد. شما مي‌خواهيد بخش مناسب و عالي خودتان را نشان بدهيد نه فردي كاملا متفاوت. پس از يك آرايش مناسب و دور از افراط غافل نشويد.

 


نوشته شده در جمعه 1390/2/2ساعت 21:35 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog